Hakkımızda

Kurumsal 

Firmamız Nazlı Çatal Kaşık 1991 yılından bu yana çatal kaşık yaptığı gibi çay kaşığı , yemek kaşığı ve bir çok mutfak eşyaları yapmaktadır. Son 5 yıldır paslanmaz çatal,kaşık ,bıçak,süsgeç v.b küçük ev aletlerindeki üretimimizi genişlettik. Yaptıgımız işlerin sağladığı yararların yanında müşteri prestiji , bizim prestijimizi artıran , bize değer katan ve referanslarımıza katkı olan bir olgu olarak değerlendiriyoruz. Firmamız yurt içinde birçok önemli projeye imza attığı gibi yurt dışında da birçok önemli projeyede katkı sağlamıştır.


Vizyonumuz

Yaptığımız uygulamalardaki sorumluluğumuzu farkında olarak çalışma yapıyoruz zamandan , malzemeden ve işcilikten her unsuru değerlendirerek en iyi şekilde yapmak için elimizden geleni yapıyoruz . Nazlı Çatal Kaşık , Taahhüt ettiği işleri profosyonelce değerlendirmekte ve müşteri memnuniyetini en üst noktada görmektedir .


Misyonumuz 

Faaliyet alanlarımız ve yapaımız için gelişmeleri takip edip haberdar oluyoruz.Çalışan eğitimi ve yapımıza yatırım yaparak işimize odaklanıyoruz.Ürün ve hizmet alan herkeze çözümler sunmaya çalşıyoruz.